Zakończenie projektu edukacyjnego

Utworzono dnia 11.12.2018

W październiku uczniowie klas I – III w ramach kolejnych działań projektu edukacyjnego „Święto Pieczonego Ziemniaka” wykonywali różnorodne zwierzątka i stworki z ziemniaków z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych. Wszystkie prace zostały ocenione i urządzona została wystawka prac. Natomiast w listopadzie (14, 21, 27 XI) odbył się już ostatni etap projektu polegający na przygotowaniu i spożywaniu dań z ziemniaków. Rodzice każdej klasy przygotowali dla wszystkich uczniów potrawy. Były to: kopytka, placki ziemniaczane, frytki, kluski śląskie i ruskie pierogi. Pięknie podane i smaczne przekąski zajadaliśmy z wielkim apetytem. Doceniliśmy wielką wartość tego warzywa – ziemniaka oraz zachęciliśmy „niejadków” do jego spożywania.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim mamom, które chętnie włączyły się w projekt, za wielką pracę i poświęcenie swojego cennego czasu uczniom i nauczycielom.

Wychowawcy klas I-III

Zakończenie projektu edukacyjnego